Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD

 

 

Çin'de Teneke Kutu Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Teneke kutularda paketlenmiş çikolata Tüketiciler müşterilerin dikkatini çeker

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Teneke kutularda paketlenmiş çikolata Tüketiciler müşterilerin dikkatini çeker
Teneke kutularda paketlenmiş çikolata Tüketiciler müşterilerin dikkatini çeker

"Çikolata yeme çanak kutuları içinde de güzel ve kullanışlı, süslü küçük eşya saklamak için kullanılabilir paketlenmiş." Dün, 25 yaşındaki bayan özlüyü ve annesi wuchang'da bir süpermarket alışverişinde. Yakında, bir çikolata teneke kutu ambalajı tarafından cezbedildi, onu alışveriş sepetine koydu.
Bayan lu gazetecilere yaptığı açıklamada, genellikle teneke kutu topluyor ve günümüzde birçok marka şekerleme, çikolata kalay kutusu ambalajı kullanıyor, baskı da çok güzel. Bu amaçla, bir süre süpermarkete gidecek, yeni teneke kutuyu görecekmiş.


Muhabir süpermarkette gördü, o zaman eşyaların benzersiz bir paketleme müşterileri ile çok popüler: ithal meyve sert şeker, müşterilerin lezzetli bir tatlı, gözler için şenlik içinde görebilirsiniz böylece güzel altıgen cam şişe kullanın. Şeker ye, cam aynı zamanda bir depo olarak da kullanılabilir; Sevimli karikatür modelleme ambalajıyla bir başka çikolata, süsleme ilgiyi çektiğinde müşterileri eve koyabilir.
Muhabir anladığı, aşırı ambalaj farklı, günümüzde pek çok işletme, zarif modelleme başta olmak üzere, ambalaj üzerinde uygun bir şekilde zihin harcayacak leziz gıda ile birleşince, müşterilerimizin dikkatini çekmek, müşterilerin givedon't vazgeçmeye istekli olsun.

Pub Zaman : 2014-06-13 15:54:56 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Mr.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)