Dongguan Sen Ze Metal Ürünleri A.Ş., Ltd

Çin'de Kalay Kapı Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan You Ze Metal Product Co.,Ltd

iyi kalite Food Grade Teneke Kaplar satış için
iyi kalite Food Grade Teneke Kaplar satış için
Ben sohbet şimdi

Dongguan You Ze Metal Product Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Dongguan You Ze Metal Product Co.,Ltd Dongguan You Ze Metal Product Co.,Ltd Dongguan You Ze Metal Product Co.,Ltd Dongguan You Ze Metal Product Co.,Ltd Dongguan You Ze Metal Product Co.,Ltd
Factory Workflow Tin Box Tin Can Round Metal Box Packing & Shipping

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SİZ ZE
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 500 Million-600 Million
Yıl kurulan : 1987
İhracat p.c : 80% - 90%

Dongguan Sen Ze Metal Ürünleri Co, Ltd 1987 yılında Hong Kong'da kurulmuştur. (Format adı chunkuen industry Co. Ltd.) 1997 yılından beri, her türlü kalay kutusu yapımında uzmanlaşmış bulunmaktadır. Tam teçhizatlı bir fabrikamız var. Mühendislerimizin ve teknisyenlerimizin tümü kendi alanlarında zengin deneyime sahiptir. Biz gıda kalay kutuları, çikolata teneke kutu, çay teneke kutu, kalem teneke kutu, şeker teneke kutular, hediye kutu kutuları, öğle teneke kutuları, kurabiye teneke kutular, puro kutuları, metal para tasarrufu gibi metalik ürünler geniş bir yelpazede üretebilir Pil kutusu, teneke kutu tenekeleri, kalay kapağı, brülör kapakları ve teneke kutular, kutular, nane teneke kutuları, teneke kovalar, tıp ambalaj kutusu, promosyon kalay.


Müşterilerimizi cezbetmek ve onlara daha fazla ürün sunmak için her yıl 20 yeni ürünümüzü satış kataloğumuza ekliyoruz. Fabrikamız, müşterilerimizin tasarımlarına dayanan diğer benzer metalik ürünleri de üretebilmektedir.

Rakiplerimizin üzerinde rekabet üstünlüğüne sahip olmanızı sağlayan yüksek kalite kontrol sistemimiz var. Böylece, tüm ürünlerimizi müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için garanti ederiz. Seninle iş yapma fırsatı yakında bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Dongguan You Ze Metal Product Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Eric Suen

Tel: 86-0769-87511879

Faks: 86-0769-87861279

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)