Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD

 

 

Çin'de Teneke Kutu Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Kalay kutusu ambalajlamanın faydaları

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Kalay kutusu ambalajlamanın faydaları
Kalay kutusu ambalajlamanın faydaları

Metal ambalaj - - - - - - farmasötik sağlık bakım ürünleri
Bugün, tıp ve sağlık ürünleri üreticisi daha yüksek dereceli ambalaj talep etmek, metal ambalaj tasarımına ve yeniliğe itin. Rafların ve öne çıkan ürünlerin farklılaştırılması. Artık tek karton kutuyu karşılamıyor ve ambalajın şeklini vurgulamak için alışılmadık materyallerin, özel dekorasyonların ve akıllıca daha fazla kullanılıyor. Kamuya ait ürünler ve üst seviye ürünler arasındaki sınırları bulanıklaştırarak arz eden ikincil ambalajlarda da giderek daha fazla ürün satacak.
Ana trend:
Son yıllarda çarpıcı yenilikçi paket etkisinin bulunmaması nedeniyle, ikincil ambalajlama pazarında, marka pazarlamacılarında ve tedarikçilerinde mevcut kaynakların uygunluğunun kullanılması akıllıca olacaktır. Birkaç yönden yapılan aşağıdaki analiz metal ambalajın yapısını birkaç ana eğilimi etkilemektedir.
Ana ambalajı göster:
Dış ambalaj, içerik ambalajı perspektifi içerisinde görebildiğinden giderek tüketicilerin lehine sonuçlanmaya başlamıştır. Etki açıklıklar yoluyla yapılabilmesine rağmen, ancak birçok marka pazarlamacısı, plastik bir pencere içindeki bir metal kutu üzerinde bu amacı tek tek elde etmek için birleşik paketleme yoluyla seçilir. Metal ambalaj ve plastik çok etkili bir kombinasyonudur.
Alışılmadık şekli:
Değişik şekil kutusundan fonksiyonel paketlemeye giderek daha fazla şirket gereksinimi, düzenli bir şekil olmaktan çok atılım geleneğinin değişimini yapmak istedi. Procter & kumar olayı Regenerist marka bu teknolojiyi kullanarak, nihayetinde kutuyu tamamladı bir tüp yerine küp gibi görünüyor.
Bir malzeme dokusu:
İlaç sağlık bakım ürünleri ambalaj tasarımında malzemenin zengin dokusu çok popüler olmuştur. Doku genellikle, tahıl üretilen çiçek parçasına kabartmalı bir parça geçirmektir. İnsanlar topladığında pürüzsüz bir karton, standart veya farklı bir dokunma hissi buluyor bulacaksınız. Nihayet pürüzsüz veya alçaltılmış pürüzsüz efekt kullansak da, çoğu müşteri alt pürüzsüz bir dokunun dokusu ile birlikte malzemeyi tercih eder.
Şimdi, tıp ve sağlık ürünleri üreticisi ve arayan ambalaj tasarımcısının bir sürü gibi aynı zamanda, doku ve doku At vb karton, çakıl iri taneli efektleri ile karton veya süet olarak farklı dokuları, malzeme bir tür Ayrıca kaplamanın kullanılmasıyla da üretim yapılabilir.
Göz kamaştırıcı yanıp sönüyor:
İlaç sağlık bakım ürünleri ambalajında, yanıp sönen göz kamaştırıcı materyal ambalajları kullanılmaya başlanarak satış hedefine ulaşılması dikkat çekmektedir. Özel efekt baskı mürekkebi, boya ve metal malzemeleri trende katılıyor. Üreticiler bu yeniliğe ürününü farklı hale getirmek için çabalıyorlar, aynı zamanda genel masraf üzerine de çalışıyorlar, böylece her ikisi de boncuk ışığının baskı mürekkebi veya parlak efektinde metal kullanımı gibi bu tür bir görüntü efekti ve daha fazla maliyet tasarrufu yöntemi elde edebiliyorlar sıvı yağ. Gelecekte, dekoratif göz kamaştırıcı bir kutuyla pazarda daha fazlasını göreceğiz.
Analiz uygulaması:
Modern ambalaj endüstrisinin dört malzemesi, plastik, cam, metal, kağıt ambalaj, metal ambalaj tüketicilerin çok sayıda tarafından seviyorum. Gıda, ilaç ve sağlık ürünleri, kozmetik ve çamaşır yıkama ürünleri ve daha pek çok alanda onlar giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. Bunların arasında fonksiyonel metal ambalaj ürünleri geliştirme alanı ile büyük, daha yüksek dereceli, güzel, pratik yansıtabilir.

Pub Zaman : 2014-05-28 15:27:25 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Mr.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)